2019 Yılında Çıkmasını Beklediğimiz 5 PC Oyunu2018'in son çeyreğine az zaman kalmışken Red Dead Redemption 2 ve Spider-Man heyecanı sürüyor. Bununla birlikte seneye sarkacak sağlam oyunlar da var. İşte aşağıda sizleriçin derledik...

Bakalım listemizde hangi oyunlar var.

1. Anthem


EA'in en hafif tabirle 'berbat' E3 konferansında gözümüze çarpan en yeni oyun Anthem'di. 2019 yılının çok iyi oyunlarından biri olmasını umud ediyoruz.

2. Control 


Sony'nin, genelde Microsoft ile çalışan Remedy'den oyunu sahiplenmesi heyecan verici oldu. Bakalım Quantum Break'ten daha iyi bir oyun gelecek mi?

3. The Division 2


İlki çok eleştirse de çok büyük kitlelere ulaşabilmişti. Bu kez distopik atmosferin rengi (soytarı) yeşil olacak. Ubisoft konferansında oyun oldukça çok beğenilmişti.

4. Doom Eternal


Dünyanın ilk FPS'si olan Doom, 2019'da geri bizimle. Son olarak seriyi sıfırlayarak 'DOOM' olarak piyasaya sürülecek olan Eternal'da heyecanın ve gerilimin dibine vuracağız.

5. Metro Exodus


Metro serisi bir kitap uyarlaması olsa da değerini günden güne katlamayı fazlasıyla başardı. Serinin üçüncü oyunu da diğerleri gibi çok merakla bekleniyor.
1 Yorum "2019 Yılında Çıkmasını Beklediğimiz 5 PC Oyunu"

  1. Oyun piyasası çok hareketli sürekli yeniler çıkıyor
    Liste için teşekkürler

    YanıtlaSil

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam