Oyun Oynamak İçin En İyi 5 Akıllı Telefon


I Phone XS Max

Yüksek performans sağlayan A12 Bionic çipli I Phone XS Max listemizde ilk sırada yerini alıyor. Her ne kadar fiyatları ülkemizde uçuk olsa da dünya çapında performansı beğenilen telefonlarda ilk sıralarda yerini aldı.


Mate 20 Pro

Huawei’nin Android piyasasını arşa çıkaran telefonu Mate 20 Pro dış görünüşünün yanı sıra donanımından da ödün vermiyor. Kirin 980 kullanan Mate 20 Pro şuan da piyasanın en iyilerinden.


Galaxy Note 9

Samsung’un klasikleşmiş olan Note serisi en son çıkan modeli Galaxy Note 9, Exynos çipset ile satışa sunulmuştur. Exynos 9810 Çipseti bazıları tarafından çok iyi denilse de bazı kullanıcılar tarafından snapdragonun daha iyi performans verdiği söyleniyor. Fakat 2 türlü de galaxy note 9 oyun oynayabilmek için yeterli bir cihaz


Xiaomi Black Shark

Çin menşeili Xiaomi teknoloji alanında üst noktalara ulaştı diyebiliriz. Android kullanan arayüzü ise Xiaomi Mıui ile hallediyor. Donanımda Snapdragon 845 kullanan Black Shark her ne kadar üst modeller olsada fiyat-performans açısından oyun oynamak için yeterli bir cihaz görünüyor.


OnePlus 6

Yine tasarım konusunda kendisini kanıtlamış olan OnePlus 6 diğer markaların amiral gemileri ile karşılaştırıldığında daha uygun fiyatlı tabi bunun sebeplerinden birisi de snapdragon 845 kullanması.

Oyun oynamak için yeterli olan OnePlus 6 kullanıcılarına yeterli performansı sunuyor.


0 Yorum "Oyun Oynamak İçin En İyi 5 Akıllı Telefon"

Yorum Gönder

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam