Netflix Kullanıcılarına Kötü Haber Zam Kapıda !

Netflix’in aylık üyelik paketlerine zam kapıda. Peki Türkiye fiyatları ne kadar olacak? Sizler İçin Araştırdık.Netflix’in aylık üyeliklere zam geliyor. Netflix’in Temel, Standart ve Özel olmak üzere üç paketini de kapsayacak olan fiyat zam oranının yüzde 12.5 ile yüzde 18 arasında değişmesi söyleniyor. CNBC'nin haberine göre ABD’de 8 dolara sunulan temel paket, 9 dolara, 11 dolara sunulan standart paket 13 dolara ve 14 dolara satılan Premium paketi ise 16 dolara çıkacağını belirtti.

Habere göre yüzde 18’i bulan bu fiyat artışı Netflix’in 2012 yılından bu yana yaptığı en büyük zam olarak da kayıtlara geçti. Mevcut Netflix aboneleri için ise yeni paket fiyatları 3 ay sonra ekleneceğini belitti. 190’dan fazla ülkede 130 milyonu aşkın kullanıcısı olan Netflix’in ABD dışındaki pazarlarda fiyat artışına gidip gitmeyeceği ise henüz belli değil.

Netflix kullanıcılarına kötü haber!

Ancak Netflix’in 2018 yılı sonunda Kanada’da da fiyatın artması, platformun hizmet verdiği diğer pazarlarda da paket fiyatlarını güncelleyeceği yönündeki sinyalleri çok fazla artırdı. Türkiye’de 3. yılına giren Netflix, 2016 yılının Eylül ayında Türkiye’deki paket fiyatlarında düşüş gözükmüştü. O tarihten bu yana Netflix’in Türkiye fiyatları şu şekilde uygulanıyor: Temel Paket: 15.99 TL, Standart Paket: 27.99 TL, Özel Paket: 39.99 TL.

Peki ya siz bu olası zam haberi konusunda ne düşünüyorsunuz? Yorumlara düşündüklerinizi yazarmısınız.

3 Yorum "Netflix Kullanıcılarına Kötü Haber Zam Kapıda !"

  1. Netflix'in onca bekleyen yapımı var parayı nereden çıkaracak :)

    YanıtlaSil
  2. Sitede izleme butonu yok biri ana yardımcı olabilir mi

    YanıtlaSil
  3. Tarifli mutfaktan ve incilaydan takip listesine ekledim ziyaretiniz için teşekkür ederim

    YanıtlaSil

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam